Aktualności

20 / 04 / 2024

Wyprawa na słoneczną Maltę

Minął już rok od naszego pierwszego spotkania, a nasza przyjaźń kwitnie jak nigdy wcześniej! W połowie kwietnia wybraliśmy się w niezapomnianą podróż na Maltę z naszymi wspaniałymi litewskimi przyjaciółmi! Zwiedzanie nowych miejsc, zachwycające widoki i rozgrzewające słońce – to wszystko sprawiło, że nasze więzi jeszcze bardziej się umocniły!

CZYTAJ WIĘCEJ

13 / 04 / 2024

„Sztuka nie ma wyglądać ładnie, ma sprawić, że coś poczujesz”

W marcu zainaugurowaliśmy cykl spotkań w krakowskiej Pracowni Temper. Pod kierunkiem Ewy Kociuby, malarki i konserwatorki sztuki, odkrywaliśmy tajniki tego pięknego zawodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

28 / 03 / 2024

Wielki Czwartek

W SIEMACHA Spot Długa, kontynuujemy naszą długoletnią tradycję organizowania mszy świętych z okazji Wielkiego Czwartku.

CZYTAJ WIĘCEJ

17 / 03 / 2024

Skupienie wielkopostne w Zakopanem

W marcu zorganizowaliśmy wyjazd do Zakopanego dla ponad 45 osób z naszych placówek. Był to czas pełen niezapomnianych doświadczeń i głębokiej refleksji, z zimowymi Tatrami w tle.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 / 03 / 2024

Centrum Sportów Konnych

W styczniu nasza stadnina powitała nowego mieszkańca - Iskrę. To klacz o srokatej maści i wzroście około 160 cm, która od razu skradła nasze serca.

CZYTAJ WIĘCEJ

08 / 03 / 2024

Wizyta sanah w Odporyszowie

Sanah, polska wokalistka, kochana przez fanów w każdym wieku, wraz z mężem Stanisławem Grabowskim oraz Moniką Kamińską i Janem Kubickim, prezesem Magic Records, odwiedzili młodzież w Odporyszowie. 

CZYTAJ WIĘCEJ

07 / 03 / 2024

Koncert sanah

Ulubiona wokalistka na żywo? Marzenie wielu spełnione. Krakowskie placówki SIEMACHY zyskały możliwość uczestniczenia w koncercie „Dansing’” w Tauron Arenie.

CZYTAJ WIĘCEJ

04 / 03 / 2024

Charytatywna Gala Konsularna w Tarnowie

Z początkiem marca w Tarnowie odbyła się doroczna Gala Charytatywna, zorganizowana przez Konsulat Honorowy Ukrainy w Tarnowie  oraz Polsko-Ukraiński Instytut Pomocy i Rozwoju.

CZYTAJ WIĘCEJ

03 / 03 / 2024

Pierwsza konferencja Rady Liderów

Pierwsza Konferencja Rady Liderów SIEMACHY za nami. Spotkanie pełne inspiracji, wartościowych warsztatów, szansa na poznanie historii, wzmocnienie naszej tożsamości liderskiej i integrację.

CZYTAJ WIĘCEJ

15 / 02 / 2024

Premiera filmu ,,Siemaszko”

W krakowskim kinie Kijów Stowarzyszenie SIEMACHA zaprezentowało historię o życiu swojego patrona - krakowskiego misjonarza księdza Kazimierza Siemaszki.

CZYTAJ WIĘCEJ
1 2 5
Skip to content