Aktualności

14 / 11 / 2023

Wspólnota wartości i nowe horyzonty

To już 10 lat, odkąd Pfizer pomaga nam działać na rzecz potrzebujących dzieci. We współpracy z firmą wyremontowaliśmy dom dziecka w Odporyszowie, wybudowaliśmy stadninę koni i dwie ujeżdżalnie. Wspólnie uruchomiliśmy programy wsparcia dla ukraińskich uchodźców.

CZYTAJ WIĘCEJ

06 / 11 / 2023

SIEMACHA bez barier

Likwidacja barier architektonicznych i komunikacyjnych dla osób z niepełnosprawnościami we wszystkich placówkach Stowarzyszenia jest celem nowego, realizowanego pod patronatem GrupY TAURON, projektu pn. SIEMACHA bez barier.

CZYTAJ WIĘCEJ

02 / 10 / 2023

30 lat SIEMACHY

30 lat temu otworzyliśmy pierwszą placówkę wsparcia dziennego. Od tego czasu powstało ich dziesięć: w Krakowie, Wrocławiu, Kielcach, Odporyszowie i Tarnowie.

CZYTAJ WIĘCEJ

29 / 09 / 2023

Zawody w skokach przez przeszkody

Kilkudziesięciu jeźdźców zmagało się w trakcie całodniowych zawodów w skokach przez przeszkody w naszej stadninie w Odporyszowie.

CZYTAJ WIĘCEJ

28 / 09 / 2023

Przed nami nowy rok

W 10 naszych placówkach dziennych rozpoczęliśmy nowy rok zajęć.

CZYTAJ WIĘCEJ

28 / 09 / 2023

Budujemy nowy dom

W Odporyszowie powstaje druga całodobowa placówka dla dzieci, które z różnych powodów nie mogą przebywać ze swoimi rodzicami. Będzie to dziewiąty dom dziecka prowadzony przez SIEMACHĘ.

CZYTAJ WIĘCEJ

29 / 06 / 2023

XIX Międzynarodowy Festiwal Młodych Talentów

W niedzielę 5 czerwca uroczyście otworzyliśmy XIX Międzynarodowy Festiwal Młodych Talentów, który organizujemy po raz pierwszy w Polsce wspólnie z organizacją ukraińską Międzynarodową Akademią Literatury i Dziennikarstwa

CZYTAJ WIĘCEJ

28 / 06 / 2023

XX Festiwal młodych talentów

Już 16 czerwca w Siemacha Spot przy ulicy Długiej w Krakowie rozpocznie się XX Festiwal Młodych Talentów. Od zeszłego roku wspólnie z ukraińską Akademią Literatury i Dziennikarstwa MALIG organizujemy to wydarzenie w stolicy małopolski.

CZYTAJ WIĘCEJ
1 2 3
Skip to content