Wyprawa na słoneczną Maltę

Minął już rok od naszego pierwszego spotkania, a nasza przyjaźń kwitnie jak nigdy wcześniej! W połowie kwietnia wybraliśmy się w niezapomnianą podróż na Maltę z naszymi wspaniałymi litewskimi przyjaciółmi! Zwiedzanie nowych miejsc, zachwycające widoki i rozgrzewające słońce – to wszystko sprawiło, że nasze więzi jeszcze bardziej się umocniły!

To był wyjazd pełen uśmiechów, radości i wzajemnego wsparcia! Każdy dzień przynosił nowe przygody – od spacerów po malowniczych uliczkach, przez kąpiele w krystalicznie czystych wodach Morza Śródziemnego, po wieczorne kolacje przy lokalnych specjałach.

Najlepsza była podróż na wyspy Gozo i Comino. Zachwyciły mnie piękne widoki na Morze Śródziemne i okoliczne wysepki. Kiedy siedziałam i patrzyłam na morze, zdałam sobie sprawę, jak wielki jest świat i jak mała jestem w jego obliczu. To doświadczenie pozostanie ze mną na zawsze.

 

 

Bożena SIEMACHA Spot Facimiech

Szczególnie zapamiętamy wieczory spędzone na plaży, gdzie oglądaliśmy zachody słońca. Były to chwile, które pozostaną z nami na zawsze, przypominając, jak ważna jest prawdziwa przyjaźń. Nasze wspólne podróże i doświadczenia udowodniły, że przyjaciele są jak rodzina.

To był wyjazd, który nie tylko dostarczył niezapomnianych wrażeń, ale także zacieśnił nasze relacje, dodając im nowego blasku i głębi. Już nie możemy się doczekać kolejnych wspólnych przygód!

Malta będzie dla mnie niezapomnianym wyjazdem. Najlepiej wspominam Blue Lagoon Ferry – kolor wody był oszałamiający. Bycie tam z przyjaciółmi i podziwianie jej uroków pozostanie w mojej pamięci na zawsze. Jestem bardzo wdzięczna za tę możliwość.

Zuza SIEMACHA Spot Odporyszów
Skip to content