Krakowski Instytut Psychoterapii

Pod taką nazwą w Stowarzyszeniu SIEMACHA funkcjonuje sieć czterech ośrodków terapeutycznych w Krakowie i Wrocławiu.

Z bezpłatnej oferty Krakowskiego Instytutu Psychoterapii korzystają zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Terapie często obejmują całe rodziny lub grupy osób.

750
usług terapeutycznych miesięcznie zrealizowanych dla mieszkańców Krakowa

4
ośrodki

190
usług terapeutycznych miesięcznie zrealizowanych dla mieszkańców Wrocławia

łącznie ponad 1000 zaopiekowanych pacjentów rocznie

Rozmowę – najskuteczniejszą formę rozwiązania problemu – oferują psychoterapeuci z Krakowskiego Instytutu Psychoterapii Stowarzyszenia SIEMACHA.

Wykwalifikowana kadra

Krakowski Instytut Psychoterapii Stowarzyszenia SIEMACHA działa od 2006 r. Placówkę tworzy 60 wykwalifikowanych psychoterapeutów, specjalizujących się równocześnie w dziedzinie psychologii, pedagogiki i medycyny.

Dbałość o zdrowie pacjenta

Pracujemy zgodnie z przekonaniem, że najważniejsza jest dbałość o zdrowie pacjenta. Zgodnie z daną zasadą opieramy się na nurtach psychodynamicznym i systemowym, jako stanowiskach uznanych, spójnych i skutecznych.

Stała superwizja

Nasz zespół wciąż doskonali się uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. Swoją pracę poddajemy stałej superwizji certyfikowanym superwizorom Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

KIP Kraków Podbrzezie

Krakowski Instytut Psychoterapii Podbrzezie to najstarszy, założony w 2006 roku, ośrodek KIP w Krakowie.

Więcej

KIP Kraków Krakowiaków

Krakowski Instytut Psychoterapii na os. Krakowiaków zajmuje się terapią rodzin, dzieci, młodzieży i dorosłych. Na terenie Instytutu cyklicznie prowadzone są grupy terapeutyczne dla młodzieży w wieku szkolnym oraz treningi interpersonalne dla młodych dorosłych.

Więcej

KIP Kraków Ptaszyckiego

KIP „Ptaszyckiego” położony jest w Centrum Rozwoju Com-Com Zone w bezpośrednim sąsiedztwie przestrzeni sportu (Com-Com Zone) i wychowania (SIEMACHA Spot).

Więcej

KIP Wrocław Kościuszki

Krakowski Instytut Psychoterapii we Wrocławiu to ośrodek poradnictwa, terapii i wsparcia psychologiczno-pedagogicznego dla rodzin zastępczych.

Więcej
Skip to content