SIEMACHA Spot
w galeriach handlowych

Skoro galerie handlowe są dziś współczesnymi ulicami, to oprócz sklepów powinny się w nich znaleźć także ośrodki rozwoju młodzieży. Placówki dzienne SIEMACHA Spot w galeriach handlowych to nasza odpowiedź na wyzwania współczesnego świata i przeobrażenia miejskiej przestrzeni.

Tworzeniu Spotów w galeriach handlowych przyświecała myśl, że skoro przejmują one wiele funkcji publicznych, a tym samym pretendują do roli alternatywnych centrów miejskich, muszą, obok oferty komercyjnej, wkalkulować swoją działalność społeczną.

SIEMACHA Spot w galeriach handlowych to wyjątkowe miejsca spotkań młodych ludzi, którzy tworzą pełną energii i pomysłów społeczność, a swoje talenty przekuwają w przeróżne umiejętności dające szansę na lepszy start w dorosłe życie.  Oferta i wyposażenie placówek spełniają najwyższe standardy. Starannie zaaranżowane wnętrza, wysokiej jakości sprzęt komputerowy, pracownie muzyczne przypominające profesjonalne studio nagrań i wyjątkowa kuchnia, w której wychowankowie uczą się gotować.

Skip to content