Com-Com Zone Nowa Huta

Każde z Centrów Rozwoju Com-Com Zone jest inne. Najstarsze, nowohuckie, jest też największe. Na 13000 m² powierzchni powstałego w 2008 roku obiektu znajdują się: pływalnia, hala sportowa, siłownia, cztery sale treningowe, pełnowymiarowe boisko piłkarskie z naturalną murawą, pełnowymiarowe boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią i oświetleniem, boisko „Orlik” w zimie ogrzewane oraz zadaszone halą pneumatyczną, małe boisko treningowe.

Z dostępnej tu infrastruktury korzystać można nie tylko indywidualnie, ale także w ramach różnego rodzaju zajęć prowadzonych przez zatrudnianych w Stowarzyszeniu trenerów. Wybierać można spośród takich propozycji jak na przykład spinning, czyli ćwiczenia na rowerze stacjonarnym, czy aqua aerobik.

Pływalnia

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na kursy pływania do Com Com Zone Nowa Huta. Już od września ruszamy z nowymi grupami.
Zajęcia prowadzimy dla dzieci od 5 roku życia.

Więcej

Aqua areobic

Aqua fitness to bardzo efektywna i przyjemna forma zajęć polegająca na wykonywaniu elementów klasycznego fitnessu w basenie. To świetne rozwiązanie dla wszystkich – także dla osób nieumiejących pływać – którzy chcą modelować swoją sylwetkę, ale nie lubią forsownych ćwiczeń na sali, lub nie mogą ich wykonywać ze względu na problemy zdrowotne.

Więcej

Hale i boiska

Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta dysponuje m.in.: Boiskiem typu "Orlik", halą sportową czy pełnowymiarowym boiskiem o naturalnej nawierzchni. Więcej informacji można uzyskać klikając w link poniżej.

Więcej

Fitness

Fitness to aktywność fizyczna ukierunkowana na modelowanie sylwetki. Coraz częściej przez fitness rozumie się również zdrowy styl życia, którego podstawę stanowi regularny wysiłek fizyczny.

Więcej

Sauna

Idealny sposób na relaks − wysoka temperatura i odpowiednia wilgotność powietrza doskonale rozluźniają mięśnie i łagodzą ich zmęczenie.

Więcej

Siłownia

Odpowiednio sprofilowany − pod względem formy, intensywności i ukierunkowania na określone partie ciała − trening na siłowni pozwala pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, wysmuklić sylwetkę, zwiększyć siłę i masę mięśni oraz poprawić wydolność organizmu.

Więcej

Tenis stołowy

Com- Com Zone Nowa Huta oferuje również możliwość wynajęcia stołu do tenisa stołowego. Więcej informacji można uzyskać pod adresem
e-mail: wynajem@comcomzone.pl

Więcej

Dane kontaktowe

telefon: +48 882 054 724
email: recepcja@comcomzone.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek: 6.00 – 21.00
sobota – niedziela: 6:00 – 20:00

Manager Obiektu Sportowego
Centrum Rozwoju
Com-Com Zone Nowa Huta

Angelika Adamska
a.adamska@siemacha.org.pl

Skip to content