Czytanie

Com-Com Zone Kozłówek

Do dyspozycji klientów przeznaczone są: kryta pływalnia z sześcioma torami, trybunami i szatniami, basen rekreacyjny z 40-metrową zjeżdżalnią i brodzikiem dla dzieci, a także dwie wanny jacuzzi.

Centrum dysponuje również wyposażoną w nowoczesny sprzęt salą do spinningu.

W „strefie relaksu” można natomiast skorzystać z sauny suchej (tzw. fińskiej), parowej (tzw. łaźni rzymskiej), biosauny (z aromaterapią i koloroterapią) oraz z groty solnej (czerwona sól himalajska oraz sól biała z Wieliczki).

Jedną z największych atrakcji jest nauka nurkowania.

Impreza urodzinowa na basenie

Urodziny twojego dziecka już niedługo, a ty wciąż nie zorganizowałeś dla niego imprezy urodzinowej? Nie masz pomysłu jak sprawić by dziecko zapamiętało ten dzień na zawsze? A gdyby tak wyprawić urodziny na basenie? To idealny prezent dla dzieci kochających spędzać czas w wodzie!

Więcej

Pływalnia

Pływalnia Centrum Rozwoju Com-Com Zone jest komfortowym obiektem, który spełnia wszelkie standardy w zakresie bezpieczeństwa.

Więcej

Aqua areobic

Aqua aerobic to bardzo efektywna i przyjemna forma zajęć polegająca na wykonywaniu elementów klasycznego aerobicu w basenie.

Więcej

Fitness

Fitness to typ aktywności fizycznej ukierunkowany na modelowanie sylwetki. Coraz częściej przez fitness rozumie się również zdrowy styl życia, którego podstawę stanowi regularny wysiłek fizyczny.

Więcej

Nauka pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Szkoła pływania Com-Com Swim to oferta dla wszystkich, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności pływackie, a także dla tych, którzy chcą nauczyć się pływać od podstaw.

Więcej

Nauka pływania z nauką języka angielskiego

Szkoła pływania Com-Com SWIM English to oferta dla wszystkich osób, które chcą nauczyć się pływać i jednocześnie szlifować umiejętności językowe. Nauka pływania przeznaczona jest zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych.

Więcej

Nauka pływania dla najmłodszych

Oferujemy grupowe i indywidualne lekcje pływania dla niemowląt i najmłodszych dzieci, podczas których – pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów – mogą się oswoić z wodą i nabyć pierwsze umiejętności poruszania się w wodzie.

Więcej

Zajęcia w wodzie z elementami rehabilitacji

Dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom w oparciu o metodę Hallwick praca nad: poprawą siły i wytrzymałości mięśni, zwiększaniem zakresu ruchu w stawach, poprawą krążenia, a także zwiększaniem pojemności płuc.

Więcej

Sekcja pływacka

Sekcja pływacka w Centrum Rozwoju Com-Com Zone Prokocim powstała w 2014 roku. Pod opieką starannie dobranych trenerów dzieci i młodzież rozwijają swoje umiejętności pływackie i osiągają sukcesy w kolejnych zawodach.

Więcej

Sauna

Sauna to idealne miejsce zarówno na relaks, jak i odnowę biologiczną. Wysoka temperatura i odpowiednio uregulowana wilgotność powietrza doskonale rozluźniają mięśnie, co prowadzi do łagodzenie dolegliwości bólowych mięśniowo-kostnych.

Więcej

Nauka pływania dla osób z niepełnosprawnościami

W zależności od stopnia niepełnosprawności, choroby skupiamy się na innych aspektach. Lekcja ma pomóc w indywidualnych problemach osoby uczęszczające na zajęcia, a dodatkowo wprowadza elementy z nauki pływania.

Więcej

Nurkowania dla dzieci i dorosłych

Zapraszamy na lekcje próbnego nurkowania, która może być jednorazową przygodą, ale również przerodzić się w pasję na całe życie.

Więcej

Dane kontaktowe

Telefon: +48 882 011 195
recepcja.kozlowek@comcomzone.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek: 6:30-22:15
sobota-niedziela: 7:00-22:15

Manager Obiektu Sportowego
Centrum Rozwoju
 Com Com Zone Kozłówek

 Dorota Jankowiak
d.jankowiak@siemacha.org.pl

 

Skip to content