Centrum Sportów Konnych Odporyszów

W CSK SIEMACHA mamy obecnie 12 koni. Jedne przodują na zawodach sportowych z naszymi podopiecznymi, inne są mistrzami hipoterapii. Z treningów jeździeckich lub zajęć terapeutycznych w Odporyszowie bezpłatnie korzystają dzieci ze wszystkich placówek SIEMACHY.

CSK SIEMACHA posiada również ofertę komercyjną. Nowoczesny obiekt sportowy jest w pełni przygotowany do szkolenia umiejętności jazdy konnej zarówno u osób początkujących, jak i zaawansowanych. Cały dochód z tej działalności przeznaczony jest na utrzymanie ośrodka.

Hipoterapia

Stanowi jedną z metod rehabilitacji. To właśnie obecność konia – „współterapeuty” – sprawia, że jest to wyjątkowa i niepowtarzalna metoda terapeutyczna dająca niespotykane w innych terapiach możliwości.

Treningi jeździeckie

Stęp, kłus, galop – a później nieograniczone spektrum możliwości, jakie daje nam przyjaźń i współpraca z koniem w trakcie treningów jeździeckich.

Centrum Sportów Konnych jest również miejscem wydarzeń specjalnych, które co roku przyciągają fanów jeździectwa z małopolskich i podkarpackich klubów. Dzięki wsparciu partnerów i sponsorów Stowarzyszenia, nasi podopieczni  biorą w nich udział bezpłatnie.

 

Centrum Sportów Konnych Odporyszów

ul. Lipowa 10
33-240 Odporyszów

Oferta noclegowa oraz sportowa

tel.: 14 691 95 59
recepcja.odporyszow@comcomzone.pl

Oferta jeździecka, w tym również rezerwacje terminu

tel.:+48 662 227 481
konie@siemacha.org.pl

Skip to content