![](https://siemacha.org.pl/wp-content/uploads/2023/05/kolazsiemacha192AKTUALNYWYMIAR16.jpg)
Інтеграційні заходи
Кожен вихованесь SIEMACHA бере участь у семінарах Spot на свій вибір. Проте ми підготували дещо і для тих, кому після важкого шкільного дня потрібен вільний відпочинок та розвага з друзями.
Кожен має право на пакет годин безкоштовних розваг у так званій «зоні інтеграції». Ми назвали цей час «вільний вхід». Чим більше залучення до життя закладу, тим більший пакет має підопічний. Найбільше вільного часу отримують лідери Spot.
![](https://siemacha.org.pl/wp-content/uploads/2023/05/29522844628756285959173425784883488154614n.jpg)
![](https://siemacha.org.pl/wp-content/uploads/2023/05/22311818217-scaled.jpg)
Завдяки нашому простору та матеріалам учні спонтанно реалізують власні проекти, такі як (до цього часу): квест, ігри на подвір’ї, турніри та конкурси. У вільний час їх також запрошують взяти участь у проектах, які відбуваються під час майстер-класів: фотосесія з фотографії, гра в баскетбол, проект у художній кімнаті, лабораторний експеримент.
В інтеграційній зоні є більярдний стіл, аерохокей, карром (індійський більярд), куточки з кріслами та столиком, кімната настільних ігор з мультимедійним столом та читальна зала.