Nagrody

Nagrody

Medale i odznaczenia

2019 - Odznaka za zasługi dla Sił Zbrojnych Ukrainy dla ks. Andrzeja Augustyńskiego

2018 - Złota Odznaka Honorowa – Krzyż Małopolski dla ks. Andrzeja Augustyńskiego

2014 – odznaczenie Pro Publico Bono dla ks. Andrzeja Augustyńskiego od Ministra Pracy i Polityki Społecznej Władysława Kosiniaka-Kamysza Wyróżnienie przyznano za "wysiłek i zaangażowanie w niesienie pomocy potrzebującym oraz pełną empatii i życzliwości postawę wobec drugiego człowieka".

2014 - medal ”Zasłużony dla Województwa Małopolskiego Palatinatus Poloniae Minoris Meriti” to honorowe wyróżnienie, nadane ks. Andrzejowi Augustyńskiemu, za szczególne zasługi  dla rozwoju Województwa Małopolskiego na płaszczyznach działalności społecznej.

2014 - polskie odznaczenie cywilne, nadawane ks. Andrzejowi Augustyńskiemu przez Ministra Spraw Wewnętrznych na wniosek Komendanta Głównego Policji w Krakowie.

2012 – medal św. Jerzego dla ks. Andrzeja Augustyńskiego od redakcji „Tygodnika Powszechnego”

2009 - Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski za działalność społeczną na rzecz dzieci i młodzieży dla dyrektora Generalnego Stowarzyszenia SIEMACHA ks. Andrzeja Augustyńskiego CM od Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego

2008 - odznaka Honoris Gratia przyznawana przez Prezydenta Miasta Krakowa za zasługi dla rozwoju Krakowa i jego młodych mieszkańców.

Wyróżnienia i nagrody

2017 - Architekt Rozwoju 2017 w kategorii działalność społeczna dla ks. Andrzeja Augustyńskiego
(Gala United Nations Day, Global Compact Network Poland)      

2015 - nagrodę w kategorii "Outstanding Nonprofit Organization".
(Responsible Business Awards Gala, 10th Executive Club Anniversary)    

2015 - „Społecznik Roku” 2015 tygodnika „Newsweek Polska” dla ks. Andrzeja Augustyńskiego

2015 - nagroda w plebiscycie Krakowianin Roku 2014 Dziennika Polskiego w kategorii „Społeczeństwo”  dla ks. Andrzeja Augustyńskiego

2014 - Grand Prix Amicus Hominum dla ks. Andrzeja Augustyńskiego za całokształt działalności społecznej, ogromną determinację i troskę o młodzież.

2014 - tytuł „Organizacja społeczna roku 2013” przyznany Stowarzyszeniu SIEMACHA przez Radę Programową XXIV Forum Ekonomicznego w Krynicy.