W Centrum Sportów Konnych Odporyszów wiemy, że konie oprócz niezbędnej infrastruktury i komfortowych warunków potrzebują profesjonalnych trenerów, ludzi, którzy mówią ich językiem, są przyjaźnie nastawieni oraz wzbudzają zaufanie. W naszym ośrodku zatrudniamy najlepszych, a właściwie najlepsze zaklinaczki koni. Jest ich pięć, każda inna, wszystkie pogodne, pełne pasji i zaangażowania. 

Nasze trenerki kochają konie z wzajemnością, co potwierdzają zdobywane przez nie medale na zawodach konnych. Z pedagogicznym zacięciem, cierpliwością i wytrwałością odsłaniają arkany sztuki jeździeckiej przed wszystkimi, którzy chcą spróbować swoich sił w siodle.


Zespoł Centrum Sportów Konnych Odporyszów tworzą:
  • Magdalena Michocka. Jej ulubioną dyscypliną sportową są skoki przez przeszkody. Reprezentuje Centrum Sportów Konnych na koniu Chemikus.
  • Ewa Wąs. Hipoterapeutka oraz instruktorka jazdy konnej. Startuje w dyscyplinie skoki przez przeszkody na klaczy Ari-Vanilla.
  • Paula Lubera. Specjalistka od sportowych rajdów długodystansowych oraz jazdy konnej w stylu western.
  • Agata Curyło. Uwielbia zagadnienia związane z dyscypliną "ujeżdżenie". Na jazdach wprowadza wiele ciekawych ćwiczeń ujeżdżeniowych.
  • Magdalena Łos. Uwielbia skoki przez przeszkody, jej ulubieńcem jest koń Anioł-Sao na którym debiutowała na parkurze w maju 2017 r.
25 lat SIEMACHY close